Reference/zpětné vazby od klientů

"Obrátila jsem se na Adélku jako terapeutku, aby mi pomohla v mém strachu o svého partnera a pocitu úzkosti a viny. Jde o to, že s partnerem plánujeme společné bydlení, kdy on se stěhuje do "mého" města. Do svého zaměstnání tak bude mít delší cestu, téměř 30 km. Nevadí mu to a na společné bydlení se oba těšíme. A já vím, že spousta lidí dojíždí do práce i mnohem delší trasy. Přesto to ve mně vyvolávalo strach, aby se mu něco po cestě do práce či z práce nestalo. A lítalo mi hlavou, že kdyby se nedej bože něco stalo, tak by to byla moje vina, protože se stěhoval kvůli mně a musí tak dojíždět delší trasu, než ze svého původního bydliště...
Logika v tom žádná není. Ale když vám něco jde neustále na mysl, můžete si nakonec něco nepříjemného akorát přivolat. A tak jsem měla potřebu to včas řešit. Šla jsem tedy k Adélce na terapii. V ní se ukázalo, že můj strach s pocitem viny pramení z minulého života, kdy jsem jako řidička měla autonehodu, při které přišla moje rodina o život. V autě byl můj manžel, 2 děti a moje maminka. Najednou ten strach, úzkost a pocit viny dostávaly smysl. Zvlášť, když jsem si uvědomila, že mi tyto pocity přicházely ve chvílích, kdy jsem se cítila šťastně (autonehoda byla, když jsme jeli na výlet a prožívali krásné chvíle). A taky jsem si uvědomila, že ve svém současném životě odmítám řídit, přitom řidičák mám... Všechno prostě do sebe zapadá jako puzzle. Pochopila jsem, odpustila si. Děkuji Adélko! J."

 

"Hezký den Adélo :) Jak se Ti daří? U mě je to fajn, mám se dobře, i když se stále dějí zvláštní věci. Dlouho jsem si zpracovávala skupinovou terapii na očistu prenatálního období, kterou jsme měly 13.10..  Co se týká mě samotné, nejvíc zvláštním momentem terapie byl okamžik, kdy jsem měla přijít na svět. Cítila jsem apatii a nechuť s tím, ať mě všichni nechají být. Na svět mě vyvolávali, takže jsem se nerozhodla přirozeně a mám pocit, že dlouho jsem byla svázaná a upjatá a všichni mně do všeho neustále mluvili a měli tendence mluvit a to trvá i nadále. Tak se ty pocity promísily a vidím v tom souvislost. Vlastně mi přijde, že jsem spala a teprve po reiki u Tebe jsem se jaksi probrala a začínala jsem procitat, k čemuž mi pomohla i meditace v létě s kamarádkou.Cítím se mnohem lépe, změny na mě si všímají i mé kamarádky. Už se nebojím říct svůj názor a hlavně ne a asi opravdu nejsem tak upjatá. A po terapii 13.10. jsem zase svobodnější, nějak jsem odhodila další zábrany, které mě tak dlouho svazovaly. Křídla, které mně anděl při meditaci v létě hodil, znamenaly asi vzkaz, abych nebyla tak svázaná. A když jsi mi při reiki řekla, že skončila velká etapa a začala nová, tak se domnívám, že šlo o mě samotnou. Skončil můj „spánek“ a začala jsem si víc všímat sama sebe, co mi dělá/nedělá dobře atd. Začala jsem hrát zase tenis, učit se nový cizí jazyk, zdokonalovat se v dalších dovendnostech ..Řekla bych, že se mi zlepšila i intuice. A někdy mi vážně přijde, že vím, co si lidé kolem mě myslí nebo co cítí, což nevím, zda je vůbec možné. Co se týká těch zvláštních věcí, tak stále vidím čísla, stejné kombinace,  většinou v souvislosti s určitými věcmi. A vesmír mi do cesty posílá různé lidi a hlavně je to zvláštní v oblasti mužů, kteří se kolem mě neustále nějak ochomítají, dějí se takové paradoxy. A tak si přemýšlím, jestli věci, které se dějí jsou možné nebo se mi zdají :-) Chtěla bych Ti tímto moc poděkovat, protože práci, kterou děláš, má jednoznačně smysl, především Tvé kouzlo osobnosti. Přeji Ti pohodový den a snad brzy na viděnou Adélo :) Klientka"

 
"Děkuji Vám moc, paní Adélo:-)
nevím, jak jste to udělala, ale včera jsem se dokázala za sebe a firmu postavit, až tak ,že jsem byla schopna žádat omluvu. Neměla jsem strach.
Od terapie se zmírnil můj stav zoufalství. Doufám, že jsem konečně přišla na správný směr.
Hodně mi pomohlo setkání s Vámi, ještě nikdy jsem s nikým nemluvila otevřeně o andělech a ostatních věcech, sama jsem byla překvapena.
Přeji Vám krásné sněhové dny a děkuji Vám, za pomoc a pochopení. Irena"
 

"Dobrý den , ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat za VŠE ! Po meditaci s Vámi a skupinové terapii se cítím skvěle , jsem nabitá energii a cítím se více " žensky " , je to báječný pocit. Když jsem se na druhý den viděla s maminkou , povídali jsme si o tom všem , tak všechno co jsem pociťovala při skupinové terapii , pociťovala moje maminka , když byla těhotná se mnou. Tak silně jsem to prožívala. Patricie"

 

"Ahoj Adélko děkuji ti za skvělou skupinovou terapii na prenatální období a jsem ráda, že mě přitel vzal na prvni meditaci stebou abych se uvolnila a odblokovala po prvni meditace jsem odcházele úplně šťasná takový pocit štěsti jsem ještě nikdy nezažila :-) Po terapii jsem byla velmi báječně naladěna, něco se ve mě muselo odblokovat a běham terapie jsem si vyřešila věci s byválym přitelem a citila se v pohodě, krásná a vyrovnána :-) Ještě jednou děkuji bylo to fajn a těším se na další schledáni :- ) Hanka"

 

"Adéla mě rozebrala, jednotlivé díly vyčistila a poskládala dohromady. Tak bych asi v kostce shrnul to, co jsem vlastně intuitivně od terapie očekával. Uvedla mě do stavu podvědomí a komunikací s vyššími bytostmi dělala ůklid, jakkoli to může znít neuvěřitelně. Ujasnil jsem si spoustu souvislostí a "cesta do minulosti" mi pomohla ujasnit si to, proč tady vlastně jsem.  Následné reiki mě pak zcela zbavilo bolesti zad. Děkuji, David"

 

"Často na Vás vzpomínám. Po reiki jsem se cítila moc příjemně a změnu zpozorovalo i mé okolí, prý jsem rozkvetla nebo něco na ten způsob. I já na sobě pozoruju změny, jakokdyby se ve mně něco odblokovalo. Změny jsem cítíla už před tím, to jsme spolu probíraly, ale po reiki se vše ještě zesílilo, mám potřebu být víc "ženská", být více v přírodě, s lidmi, se kterými se vzájemně srdečně a upřímně podporujeme a nevědomky se hodně zaměřuju na vůně, celkově cítím potřebu uvědomění sama sebe.

Vyčkávala jsem delší dobu, než Vám pošlu nějakou zpětnou vazbu. Každopádně Vám chci ještě jednou poděkovat, bylo to opravdu moc příjemné, jakokdybyste ve mně něco nastartovala :) Jako jednu z vizí jste mi řekla, že skončila jedna etapa a začíná něco nového, prozatím nemám úplně jasno, čeho konkrétně se to týká, protože mám několik variant, ale asi to chce delší čas, abych mohla hodnotit s odstupem." Veronika

 

"Ahoj,  říkala jsem si že ti musím napsat. Po meditační terapii se mamka s náma na Velikonoce nebavila,nějak jsme měly tichou domácnost. Zlobila se, když jsme si řekly pravdu do očí. Sestra ta je jak vyměněná, v dobrém, někdy jsme si lezly na nervy......... Když jsme u nich byly o Velikonocích na víkend tak se se mnou i moji dcerou přestala bavit....Tak jsme pak odjely domů. A mamka už mi volala a snaží se komunikovat. Přiznám se, že jsem si myslela že meditace u tebe nebude mít na mě žádný vliv.......... Asi jsem se spletla.....Přišla jsem na Léčení rodové linie žen proto, že mě zajímalo co vůbec děláš...a to povídání bylo super příjemné." Jarča

"Mám za sebou několik operací bederní páteře a pravidelně trpím na bolesti. Požádal jsem Adélu o pomoc s léčením na dálku. Po té, co mne Adéla léčila pomocí Reiki jsem cítil hluboké uvolnění. Další den ráno jsem cítil bolest jen nepatrně a také stres nebyl tak silný. Po té, co jsem byl svědkem jak léčí i dceru, věřím že tato cesta funguje a mohu osobně Adélu doporučit všem." Randy

 

"Adélko, chci Ti ještě jednou poděkovat za Tvou pomoc, za Tvůj čas i slova, která mne vždy povzbudila a pomohla. Vím, že naše setkání nebyla žádná náhoda, vím, že potkat Tě byl jen další schůdek k mému duchovnímu růstu. Chtěla bych Ti napsat mé pocity během Terapie Duše. Když jsem za Tebou došla a začala mluvit o své minulosti, telky mně slzy. Vždy, když jsem se ohlédla do dětství, cítila jsem se špatně, cítila jsem nezájem, prázdnotu, výsměch. Musím říct, že na roli oběti jsem si natolik zvykla, že se mně ani nechtělo nic měnit. Až během terapie, kdy jsem navštívila své dětství jsem pochopila, že nikdo není oběť, ani já jí být nemusím, pokud sama nechci. A já jsem se rozhodla, že nechci!! Důležitou součástí tohoto kroku bylo odpuštění. Nejen svým rodičům, rodině ale zejména sama sobě. Nyní, několik týdnů po terapii se do minulosti dívám naprosto klidně a vyrovnaně. Vše bylo tak jak být mělo. Během terapie jsem i pochopila můj vztah ke svým dětem, vím, že dělám pro ně to nejlepší co v danou chvíli můžu. Nic si nevyčítám....Adélko, ty jsi mně pomohla otevřít oči v době, kdy jsem viděla všude tmu. Ty jsi mě učila dívat se očima lásky jak na druhé, tak i na sebe. Adélko, ještě jednou děkuji, s láskou Dáša."

"Ahoj Adélko, cítím se dobře. Do terapie jsem šla s důvěrou v tebe, aniž bych přesně věděla co mně čeká. Prvotní byl můj cíl- posunout se dál a zjistit odpovědi. Nemyslela jsem si, že se dokážu odpoutat od dění kolem, ale podařilo se to. Při zjišťování informací před samotnou terapií jsem si uvědomila, že můj život nebyl až tak jednoduchý. Jasně, vím co jsem prožila, ale ve chvíli, kdy to říkám nahlas někomu jinému se zbavuji té tíhy, kterou jsem si ani neuvědomovala. Samotná terapie duše byla velmi příjemná, velmi příjemně překvapivá pro mně samotnou, spoustu věcí jsem pochopila a zažila tak krásné a nepopsatelné pocity, ze kterých jsem čerpala ještě další dny. Nejdůležitější na tom bylo to, že jsi dokázala přesné vedení mojí osoby a dokázala jsi určit co mi pomůže, které situace musím prožít abych se posunula dál. Byl to opravdu krásný zážitek, který jsem mohla díky tobě zažít. Děkuji za něj." Lenka

 

"S Adélkou už se známe nějaký ten pátek a za tu dobu, co se věnuje reiki, jsem ji nejednou požádala o léčení. Asi nejintenzivnější a s velmi rychlým efektem bylo to poslední. Umřel mi dědeček a i když věk 80 let i jeho zdravotní stav mohl nasvědčovat, že tu dlouho nebude, na úmrtí se skutečně nedá dopředu připravit. A tak to pro mě byla obrovská rána, se kterou jsem se nedokázala vypořádat. Nejednalo se pouze o smutek, ale i o fyzické projevy, kdy se tělo bouřilo. Dostavovala se nevolnost, nízký tlak, zimnice, průjem, žaludeční obtíže a zvracení. Pořádně vyčerpaná jsem tedy kontaktovala Adélku o pomoc. Dohodly jsme se na léčení, které proběhlo na dálku. Už při něm jsem cítila takové uvolnění a jakoby smíření. Nevím, jak to víc popsat. Prostě takové uklidnění rozbouřené vnitřní energie (nebo rozbouřených vnitřností). Ihned po léčení jsem usnula. Ráno už mi bylo konečně fajn. Konečně byla aspoň nějaká chuť k jídlu a větší energie do příchozího dne. A během dne jsem se cítila moc dobře, úplně jiný člověk, nebo možná lépe řečeno zase ve své kůži, sama sebou. Smutek po dědovi samozřejmě zůstává, ale už není zničující na fyzické úrovni, aby mi bránil v každodenním provozu. Děkuji Adélko." Jana

"Adéla mi moc pomohla, když jsem se na ni obrátila se svým problémem - nespavostí. Mám to tak několikrát do roka, že prostě nemůžu spát. Ale tentokrát to trvalo už třetí týden, za tu dobu jsem naspala tak 15 hodin a byla úplně na dně fyzicky i psychicky. Adéla mi nabídla léčení na dálku...Netušila jsem, co mám čekat, ale když nastala "ta chvíle", cítila jsem zimu a brnění v těle, které ve vlnách postupovalo od nohou až k hlavě. Zřejmě to bylo Adélčino působení a cítila jsem to ještě i chvíli po tom, co skončila. Ale jedno je pravda, tu noc jsem spala jako zabitá a ráno jsem se vzbudila úplně odpočatá. Tímto ti chci, Adélo, ještě jednou poděkovat za pomoc. :-) Však ty víš...;-)" Bohumila.

"Milá Adélko, chtěl bych ti moc poděkovat za pomoc, kterou ji mi poskytla ve chvíli, kdy mi nebylo dobře. Jsem řidičem kamionu mezinárodní dopravy a při jednom z návratů ze zahraničí mě přepadla ohromná slabost, vysoká teplota, zimnice a bolest v krku. Nebyl jsem schopný vystoupit ani z auta.  Byla to pro mně velmi nepříjemná situace, protože jsem s sebou neměl žádné léky. Adélka mi nabídla pomoc na dálku pomocí reiki léčení a já ji s radostí přijal. Chvíli na to jsem usnul vyčerpáním, léčení tedy probíhalo během spánku. Probudil jsem se zhruba za 4 hodiny, teplota byla na ústupu a na druhý den byla pryč úplně, bolest  v krku byla snesitelnější (obvykle bych skončil u lékaře na antibiotikách). Mohl jsem tak pokračovat v cestě domů. 
Jindy mne zase přepadla velmi silná bolest v pravém uchu, byla tak silná, že jsem nemohl ani jíst ani spát, opět jsem byl na cestách. Tentokrát jsem při léčení nespal a čekal co se bude dít. Nejprve jsem byl velmi rozrušený, byl jsem zvědavý co ucítím. Náhle jsem se zklidnil a přestal jsem cítit levou polovinu celého těla. Pak mou pravou stranou těla procházelo brnění a to přes rameno, koleno, lýtko a nakonec ucho. Jsou to všechno části těla, která mě trápí čas od času. Pak vše ustalo a já začal cítit i levou stranu těla. Nakonec se mi vynořily sny, myšlenky a vize z minulosti - ty nepříjemné a negativní......pak jsem vše s Adélkou probral a pochopil že se jednalo o jakési čištění nejen na fyzické úrovni. Na druhý den byla bolest ucha docela pryč. Tímto ti ještě jednou moc děkuji a je fajn vědět, že jsi a že se mohu na tebe obrátit, kdykoliv budu potřebovat pomoc." Pavel
 

"Dobrý den, jen jsem vám ještě chtěla napsat, že Vaše reiki mi moc pomohlo, velice mne zklidnilo a mám za sebou státnice úspěšně, takže děkuju ještě jednou za to že jste a pomáháte!" Johana K.

"Milá Adélko, chtěla bych Vám napsat, že se mi už daří docela dobře. Film jsem zatím sice neshlédla, zatím jsem se na něj necítila, ale už se na něj chystám. Pomohlo mi asi více věcí, užívám australské květové esence, jezdím na rodinné konstelace. Ale Vaše terapie duše mi taky hodně dala a když si vzpomenu v jakém stavu jsem za Vámi přijela, jsem jen ráda, že už je to za mnou. Moc Vám tedy za vše děkuji, byla jste mezi těmi lidičkami, kteří mi v mém těžkém stavu hodně pomohli. Mějte se moc krásně a doufám, že se někdy spolu zase potkáme, ale už v pohodové mé náladě!" Hanka

 

"Milá Adélko, dovolte mi Vám napsat zpětnou vazbu k terapii Duše. Více než samotná terapie pro mě byla užitečná meditace, ve které jsme ukončily problémy v rodové linii žen, a to včetně mojí dcery. To znamená limitující vzorce a programy. Za to jsem opravdu moc vděčná. Mockrát Vám Adélko, děkuji, společně s dalšími terapiemi došlo k uvědomění, co se týče minulých životů, protože, to co známe a víme odkud plyne, toho už se tolik nebojíme. Navíc, když to přijmeme, přijde obrovská úleva. Vše do sebe zapadne a my vykročíme ze svého stínu. Terapie u Vás pro mě byla velkým přínosem. Přeji Vám jen to dobré a bylo mi ctí se s Vámi setkat. Děkuji Vám." Ludmila

 

"Ahoj Adélko, myslím na Tebe snad každý den,jen jsem se ještě nedostala k tomu,abych napsala.Jsem za to moc ráda,že jsem mohla opět ke své duši,která volala a našla jsem terapeuta,kterému důvěřuji. Byla to důležitá práce,kterou cítím,že jsem měla udělat a také to,že se na mě začaly obracet známé osoby ohledně Tvé terapie.Po prožitku můžu doporučovat s láskou a pravdivěji,než dosud,kdy mě to k Tobě táhlo. Už ten  čtvrtek večer a v pátek na druhý den přišlo velké čistění přes fyzické tělo u mého muže i dcery.Jsou nachlazení,teplota,píská jim to na průduškách a byli hodně vysílení. Dějí se krásné a zajímavé věci,které se skládají opět do celistvosti a příjde mi to,že i několikrát za den.Jakobych je lépe dovedla vidět a cítit. Vidím,když duše zavolá,jak je důležité se nebát a přijít to řešit. S láskou děkuji." Miluška.

"Dekuji Adélce za skvělou terapii duše, řešila jsem vztahy s muzi, nemela jsem na ne v životě moc štěstí a byla jsem ve vztahu, ve kterém jsem nebyla stastna. Po terapii jsem byla velmi pozitivně naladena, neco se ve me muselo odblokovat, velmi jsem se smála a vubec jsem nevedela proc jsem tak veselá. Behem par dnu se mi převrátil život vzhůru nohama, byla jsem silně donucena změnit nefungující vztah a byla to opravdu horská dráha, z ktere se nedalo jednoduše vystoupit. Ze vztahu jsem musela doslova utéct. Az přes tento vyhroceny zážitek jsem pochopila jaké hodnoty jsou pro me opravdu důležité, uvedomila jsem si sve hranice a vracim se zpet ke svému pravému zenskemu já. Dekuji za velké probuzení do života. Citim se skvěle." Lenka

"Ahoj, citim se lip. Urcite me ta terapie neco dala. Citim se lehci, vic takovy uvolneny, zaclo me bavit vic veci co me treba driv vubec nezajimaly. Muj problem je uz z 99.9% pryc. Moc mi terapie pomohla." Matěj

"Terapii Duše mi Adéla nabídla sama. Byla jsem v hodně složité životní situaci a už nevěděla, jak z ní ven, kde začít. A do toho přišla tato nabídka, prostě jen tak a asi přijít měla! Já ji využila. Vůbec jsem netušila, co od terapie čekat, navíc zde figuroval i přirozený ostych, protože Adélu znám už více než 20 let...Ale musím uznat, že ona opravdu ví, co dělá. Ta moje terapie byla plná emocí a problém byl možná jinde, než jsem si myslela. Provedla mě tím opravdu hezky, uměla se vžít do mých pocitů, nesoudila.
Cítila jsem se pak velmi lehce, odpočatě a tak nějak odhodlaně. I když moje situace není vyřešená, tím, že si člověk uvědomí, kde je problém nebo ho terapií jaksi odplaví, může někde začít. Začít u sebe, neřešit věci, které vyřešit nejdou a užívat si toho, co je. A to já díky Adéle dělám. A určitě se k ní ještě vrátím." Bohumila

"Milá Adélko, ráda bych ti poděkovala za Terapii Duše. Vůbec jsem nevěděla,co mám očekávat. Terapii mě dala opravdu hodně. Pochopila jsem proč mám ke komu jaké vazby a proč. Po uvolnění těchto vazeb jsem klidná, víc v pohodě, víc zaměřená sama na sebe. Ty, jako průvodce terapií jsi perfektní! I když jsi na začátku, děláš to srdcem. A cítím velkou od Tebe pokoru, což je pro terapeuta velmi důležité. Věřím,že díky této kombinaci dojdeš daleko a přeji Ti hodně spokojených klientů." Jana


Další reference najdete zde:www.znamyterapeut.cz/uherske-hradiste/glaeser-adela/

Ze srdce Vám děkuji za důvěru.