O mně

 
Jsem zde pro ty z Vás, kteří toužíte změnit svůj život k lepšímu, ale dosud jste nenašli sami cestu jak na to. Zaměřuji se na individuální přístup, protože každý má jiné potřeby, jiné lekce, jiná poslání a jiné zátěže. Každý člověk je rovněž na jiném stupni vývoje a vědomí a proto je práce s klienty individuálně tak velmi důležitá.

Nejvíce ve své práci čerpám z vlastních zkušeností. Jelikož můj život byl a je opravdu dost pestrý, mé vlastní zkušenosti, zážitky, situace a prožitky mohu s klienty otevřeně diskutovat. Tím, že jsem si prožila spoustu bolesti, dokážu se lépe vcítit do situace druhého a lépe mu rozumím. Vím sama, co zabralo u mne, co pomohlo mě a co mohu předávat dál.

Práci s lidmi se věnuji teoreticky celý život, jen se vždy mění forma práce. Každá fáze "práce s lidmi" přináší jasnější formu a mé osobní naplnění je silnější...Osobní rozvoj jsem obohatila duchovním rozvojem. Při práci s Vámi kombinuji různé techniky tak, aby byly v souladu se mnou samotnou a mohly tak být co nejvíce prospěchem i pro Vás.

Specializuji se na terapii Duše, což je velmi účinná a šetrná metoda na úrovni Duše a podvědomí.Touto metodou na úrovni podvědomí lze najít příčinu potíží a tím pádem i pročistit, uvolnit a ukončit tak vazby z minulosti a různé zátěže ze současného i minulých životů – za mé pomoci, za mého vedení a Vašeho setkání s Duší. Terapie Duše je velmi podobná regresní terapii s tím rozdílem, že v terapii Duše si můžete uzavřít a vyléčit více než 1 bolest, která Vás tíží. Jedná se o cestu k sobě a nalezení své pravé podstaty díky vlastnímu uvědomění.

Nově se v terapeutické činnosti zaměřuji primárně na období prenatálu, vlastního prenatálu a také raného dětství - nativní terapie, jejíž autorkou je Klára Pletichová. Toto období považuji za nejdůležitější v našich životech v souvislosti blokád, programů, a uložených emocí, které si táhneme s sebou naším životem.

Dále jsem Mistrem Reiki, léčím pomocí energie reiki fyzické ale i duševní neduhy. 

Kdo rovněž pomáhá nejen mně ale i klientům při léčení jsou Andělé. Toto je kapitola sama o sobě a mohla bych zde rozvést desítky případů kdy mi Andělé radili, směřovali mne, ujišťovali a celkově pomáhali. Anděly si volám a běžně s němi komunikuju při jakýchkoliv potížích či nejasností. Mimo jiné jsem absolvovala seminář Andělé Atlantidy I. a Andělé Atlantidy IB, kde jsem si prohloubila nacítění a vnímání Andělů.

Vše začalo rokem 2012 – 2013 kdy jsem ukončila jednu ze svých asi nejtěžších životních cest. Dnes jsem za tuto cestu opravdu vděčná, protože jsem se díky ní a všem lekcím od svých „učitelů“ stala tím, kým jsem dneska. Naučila jsem se odpouštět, propouštět, nelpět, milovat, žít teď, radovat se, přijímat, naučila jsem se velké rovnováze, kterou jsem ve svém životě dosud neměla.

Našla jsem sama sebe. Naučila jsem se mít ráda na prvním místě a přijímat se takovou jaká jsem.

Nyní cítím, že to, co jsem se naučila a prožila si, mohu předávat dál, pomáhat tak nasměrovat ty z vás, kteří si mne vyberou jako svého průvodce.

I nadále se vzdělávám, pracuji na sobě. Také díky Vám, klientům se mi daří zdokonalovat a vylepšovat kvalitu terapie, kdy jsme si učitelem navzájem a učíme se jeden od druhého.

Díky velmi silným duchovním zážitkům se posunuji ve vývoji i nadále.

Spolupracuji s různými terapeuty, léčiteli, odborníky a znalci, jejichž práce může také přispět ke zlepšení života každého z vás.

Jinak žiji se svou dcerou v Uherském Hradišti, pocházím z vesničky Květná u slovenských hranic. Pracovala jsem a pobývala asi 9 let v zahraničí, z toho 2 roky v Anglii a 7 let v USA. Mluvím plynule anglicky, jsem schopna pomoci i anglicky hovořícím lidem žijícím v ČR.

Miluji léto, slunce, přírodu, hory, vodu, barvy, jídlo, tanec, hudbu, rodinu, své přátele a také své poslání.

Věřím na zázraky. 

Těším se na Vás.

...zážitek z astrálního cestování

Byl docela obyčejný den, úterý a já se od rána necítila dobře. Pálily mne oči, byla mi zima, začínalo mne bolet v krku. Celý den jsem nějak přežila a večer, před spaním, jsem se rozhodla poléčit pomocí Reiki. Byla jsem hodně utahaná a opravdu mi nebylo dobře. Zavřela jsem oči, požádala jsem o Reiki, položila si ruce na stehna a pak jsem velmi rychle upadla do hlubokého uvolnění až transu. Octla jsem se ve Vesmíru, ikdyž byla noc, bylo tam světlo abych na všechno viděla. Dívala jsem na naši Zemi a obdivovala jak je nádherná, ty barvy, velikost, jak jen tak "je". Kochala jsem se a užívala si nádherné pocity, které mne provázely. Cítila jsem obrovskou volnost, svobodu, klid, pohodu a vděčnost. Nádherný pocit..................Bylo mi blaženě. V tom mě začaly docela hodně pálit ruce a tento pocit mne vrátil "zpět". Poděkovala jsem za Reiki a s nádherným pocitem tohoto zážitku jsem usínala.

Druhý den ráno mi bylo mnohem lépe, cítila jsem se velmi nabitá, plná energie.

Děkuji za zážitky jako jsou tyto a těším se na další.

Seznam literatury a filmů které doprovázely mou cestu a doporučuji:

Knihy:

Tajemství

21 dnů - Mark Dzirasa

Nebeská láska - Lorna Byrne

Duchovní růst - Sanaya Roman

Osobní síla skrze uvědomění - Sanaya Roman

Čtyři dohody - Miguel Ruiz

Miluj svůj život - Louise Hay

Cesta císařovny - Christine Li, Ulja Krautwald

Cyklická žena - Miranda Gray

Tvoje dítě jako šance pro tebe - Zdeňka Jordánová

Zaříkávač nemocí - Jan Hnízdil

Karmická učebnice - Bohumila Truhlářová

Jsem - Marta Foučková

Andělé Atlantidy - F.E. Strohm

 

 

Filmy:

Náš domov

Včerejší děti

Pokojný bojovník

Naslouchej svému srdci

Film duchů

Nebezpečné probuzení

Cesta

Domácí péče

Červený stan

Zloba - Královna černé magie

Interstellar

The Opus

Chico Xavier

Tohle je náš svět

Neumírej, dokud mi neřekneš, kam jdeš

Ostrov

Pí a jeho život

Babies

Samsara

Chatrč

Out on a limb

Valley of flowers

P.K.

The encounter/ Setkání

Full of Grace/ Milostiplná

Mnich

Láska bez bariér

Napospas osudu

Nebe existuje

The shift - Proměna

Život je úžasný

Halimina cesta

Lev/The lion

Brimstone