Proč zrovna terapie duše?

Terapie na úrovni duše, tzn. našeho nitra a naší podstaty, vychází z našeho podvědomí, kde jsou uloženy všechny zážitky z minulosti. Tyto zážitky, ať už příjemné nebo nepříjemné, si nemusíme v současném životě všechny pamatovat, ale právě ty nepříjemné, včetně traumat, mohou mít vliv na náš pokoj v duši.

Na rozdíl od regresní terapie, která se zaměřuje výhradně na řízené vzpomínání na potlačené vzpomínky, v terapii duše vede cesta duše vždy k sobě samému a své podstatě tak, jak byl každý stvořen. Člověk se tedy přes uvědomění a napojení se na svou duši setká, splyne v jedno, tak, jak tomu bylo na začátku.

Někdy jsme jakoby odděleni od své podstaty a tím je pak pro nás život velmi těžký, bolestný a neveselý. Nerozumíme tomu, proč se nám děje to co se nám děje, nechápeme souvislosti, nevíme jak naložit s nezdary a celkově negativy v životě. Neumíme prožívat život naplno a to je velká škoda.

I každá stará duše často touží najít klid v duši a právě tato terapie může být obrovským přínosem pro každého.

Doteky duše jsou během terapie cítit i na fyzické úrovni, tzn. že klient cítí tíhu, bolest, tlak či chlad, který je velmi nepříjemný. Duše promlouvá a signalizuje s čím je potřeba zapracovat, odkrýt a pročistit. Duše k nám může rovněž promlouvat pomocí pocitů naplnění, radosti a světla a my pak víme, že to tak je správně. Cítíme se lehčí, uvolněnější a naplněnější.