...nemusíš trpět

....nemusíš trpět

 

Ano, ty, která jsi na samém dně a nevíš jak se odrazit. Ty, která jsi tak frustrovaná, že tě absolutně nic nebaví a na nic se nemůžeš soustředit. Ty, která cítí totální beznaděj, smutek a propad. Ty, která se tak snažíš aby vše fungovalo tak jak má. Ty, která miluješ své blízké nade vše ale zároveň si neuvědomuješ, jak se tímto procesem trpění vzdaluješ sama sobě.

 

NEMUSÍŠ TRPĚT

 

Ty, která si neuvědomuješ, jak je důležité si odpustit a udělat to, čeho se nejvíce bojíš. Ty, která stále posloucháš hlas EGA místo hlasu SRDCE. Ano, tento hlas je někdy velmi silný a mocný, čím víc je silný, tím slabší je hlas tvého srdce, které nemůžeš slyšet.

 

ZTIŠ SE

 

Ztiš se a zklidni se. Jsi to Ty, která má život ve svých rukou. Nikdo ti nemůže přikazovat jak máš žít, co máš dělat a jak to máš dělat. Ty jsi jediná osoba ve svém životě, která ví co je pro Tebe nejlepší. Víš to Ty, ví to Tvé srdce, jen ho nechceš slyšet. Ztiš se tak, abys začala vnímat a naslouchat svému srdci. Srdce NIKDY nelže.

 

ZAVŘI OČI

 

A uvolni se. Co chceš? Po čem nejvíce prahneš? Co chceš ze všeho nejvíce? Po čem touží Tvé srdce? Poslouchej................uslyšíš to, co je nyní tvým vodítkem, tvou motivací, tvou GPS-kou.

Odlož strachy, nepotřebuješ je. Obejdeš se bez nic. Hlas tvého srdce je mnohem silnější.

 

RADUJ SE

Vidím, jak se usmíváš a těšíš se. Těšíš se, až bude tvé srdce spokojené s tím čeho jsi dosáhla, záříš a vnímáš jak jsi na sebe hrdá, že jsi se rozhodla vystoupit z tohoto kruhu a dále již netrpět.

Víš, že trpět nemusíš. Máš zpět svou sílu a víš, že všechno je možné.

 

Jsi to TY.

 

......tyto řádky patří tobě.

 

Adéla