Nejčastěji kladené dotazy - terapie duše/nativní terapie

 

 Přečtěte si nejčastěji kladené otázky i s mými odpověďmi, které přichází přímo od Vás před samotnou terapií duše:

MÁM SE NA SAMOTNOU TERAPII NĚJAK PŘIPRAVIT?

Na samotnou terapii není potřeba jakékoliv přípravy. Je ale důležité, abyste byli přiměřeně odpočatí a ve zdravé kondici, tzn. bez viroz, teplot a jiných zdravotních potíží.

NEVÍM JESTLI JE PRO MNE VHODNÁ TERAPIE DUŠE NEBO NATIVNÍ TERAPIE, CO S TÍM?

Na základě úvodního rozhovoru a potíží se kterými přicházíte sama poznám zda je zapotřebí začít nativní terapií. U 99% klientů je nativní terapie na místě (jste-li nechtěné dítě, nebo maminka/tatínek si přáli holčičku a vy jste se narodili jako kluk, maminka měla problém s tím že otěhotněla, ať už díky sobě či okolí, atd.)

CO KDYŽ SE NEDOSTANU DO SVÉHO PODVĚDOMÍ?

Pokud berete jakékoliv psychofarmaka, nebo jste přišli na popud někoho druhého, nemáte v terapeuta plnou důvěru anebo nejste vy sami plně odhodlaní pracovat na svých blokádách, emocích a pocitech, je možné že se do podvědomí nedostanete. Jediné s čím Vám mohu pomoci je, pokud máte strach. Zde volím delší dobu uvolnění před terapií.

 

MŮŽE V TERAPII VYVSTÁT NĚCO, CO NEUSTOJÍM?

V terapii vyvstane vždy to, na co jste Vy sami připraveni a vyvstane to právě z tohoto důvodu, aby bylo vše pročištěno.

 

MOHU V TERAPII PLAKAT?

Ano, emoce bývají silné, během uvolnění a pročištění dochází i k pláči, což je v pořádku.

 

CO KDYŽ SE NEDOSTANU DO MINULÝCH ŽIVOTŮ?

Cílem terapie není dostat se do minulých životů, ale tam, kde leží "příčina". Ta se může ukrývat v zážitcích z období prenatálu, raného dětství či nedávné minulosti. Zážitky z minulých životů vyvstanou tehdy, je-li přítomna vazba mezi potížemi z tohoto života a událostmi minulých životů.

 

JAK ČASTO MOHU TERAPII ABSOLVOVAT?

Jedná se o zcela individuální záležitost. Není určitě dobré se upnout na terapeuta a čekat, že je to on, kdo vyřeší všechny mé problémy. Je potřeba si dát odstup, sami vycítíte a poznáte zda a jak jste se posunuli. Výhodou terapie je, že se dá během 1 terapie přijít na spousty příčin které souvisí s potížemi.

 

JE POTŘEBA PŘIJÍT S KAŽDÝM PROBLÉMEM ZVLÁŠŤ NA NOVOU TERAPII?

Ne, během jedné terapie je možné pročistit více problémů. Je-li však terapie sama o sobě delší a únavnější jak pro Vás tak pro terapeuta, je nutné si domluvit další schůzku. U první terapie platíte plnou částku, další terapie mají individuální ceny, s ohledem na průběh a délku, cena je samozřejmě nižší.

 

JAK POZNÁM ŽE TERAPIE PROBĚHLA DOBŘE, TZN. PRO MĚ POZITIVNĚ?

Změnu poznáte a budete vnímat, vše je velmi individuální. Záleží na typu potíží a jejich hloubce. Většina klientů se cítí po terapii lehčí, volnější a klidnější. Jako by z vás opadla tíha, budete mít jasněji ve svých záležitostech, věci vám budou dávat větší smysl. Vše záleží na přístupu a otevřenosti klienta a vedení terapeuta.

Zde si můžete přečíst několik zpětných vazeb od klientů:

www.terapie-duse-adela-glaeser.cz/reference/

https://www.znamyterapeut.cz/uherske-hradiste/adela-glaeser-glaeser-adela/

 

CO KDYŽ MI PO TERAPII NENÍ NĚCO JASNÉ NEBO POTŘEBUJI NĚCO JEŠTĚ PROBRAT?

Vždy se snažím udělat maximum pro každého klienta, tzn. že mne může kdykoliv kontaktovat, aby se poradil. Rovněž pokud klient potřebuje další vedení či podporu, může se účastnit veřejných meditací, které čas od času pořádám, anebo přijít osobně a probereme další možnosti. Klienti si oblíbili po terapii i léčení reiki včetně očisty aury a čaker + jejich harmonizace. Je možné, že bude na místě další terapie, ale to pozná klient většinou sám.

 

JSEM TĚHOTNÁ A RÁDA BYCH ABSOLVOVALA TERAPII DUŠE, JE TO MOŽNÉ?

Bohužel není doporučeno provádět terapii těhotné ženě, z důvodu ovlivnění vývoje plodu.

 

JSEM KOJÍCÍ MATKA, MŮŽE TERAPIE DUŠE OVLIVNIT KOJENÍ PO TERAPII, JE VHODNÉ ABSOLVOVAT TERAPII BĚHEM KOJENÍ?

Všeobecně lze terapii duši aplikovat i kojící ženě, je však zapotřebí, aby 12 hodin po terapii nekojila. Je nutné, aby zajistila po tuto dobu mléko dítěti z odstříkaného mléka předem.

 

BERU ANTIDEPRESIVA, JE TO PROBLÉM?

Jedná se o velmi individuální záležitost. Všeobecně, antidepresiva silně ovlivňují vědomí i podvědomí klienta. Osobně mám však zkušenost s klientkou, která měla úspěšnou terapii přesto že brala AD. V případě AD lze terapii provést prostřednictvím druhé, vám blízké osoby. Více informací mohu sdělit na vyžádání.

 

JAK JE TO S DĚTMI, MOHOU PODSTOUPIT TERAPII I ONY?

U dětí od 0-3 let se terapie dělá skrz matku, tzn. že dítě nemusí být přítomno. U starších dětí je postup obdobný jako u dospělých, pokud je dítě dost uvědomělé, lze terapii provést i dítěti samotnému - např. od 5 let věku. Děti se do svého podvědomí dostávají překvapivě lépe než dospělí, je to moje osobní zkušenost. Výsledky bývají rovněž lepší.

Jste- li připraveni nabýt zpět svou sílu a vyrovnat se tak s minulostí, využijte formulář zde k objednání termínu u mne na terapii https://www.terapie-duse-adela-glaeser.cz/me-sluzby/terapie-duse/

Nenašli jste, to co hledáte a máte dotazy? Vyplňte formulář zde: https://www.terapie-duse-adela-glaeser.cz/me-sluzby/

Děkuji,

Adéla