Terapie Duše

 

Cílem této terapie je setkání se svou Duší a naleznutí tak příčin potíží se kterými přicházíte. Samotná terapie, která je velmi podobná regresní terapii, probíhá u každého jinak, nikdy není terapie a její průběh stejný u dvou lidí. Dle mých klientů je tato metoda mnohem jemnější než samotná regrese, protože prožíváte emoce jinak, jemněji. Za mé pomoci a mého vedení se dostanete k příčině potíží, se kterými Vám pomohu se vypořádat. Po ukončení, přerušení a pročištění všech minulých prožitků, traumat, popř. karmických vztahů a zátěží z minulých nebo současných životů, které během terapie vyvstanou, dochází k úlevě duševní ale i fyzické. Terapie probíhá na úrovni podvědomí, tzn. stav podobný v meditaci nebo před usnutím. Při terapii ležíte, aby bylo tělo co nejvíce uvolněné. Vše si budete pamatovat a uvědomovat. Nejedná se o hypnozu.

Nově jsem zařadila do všech terapií a léčení podpůrný prostředek a to homeopatii prostoru aneb vykuřování, více najdete zde: www.terapie-duse-adela-glaeser.cz/me-sluzby/homeopatie-prostoru/.

 

Poslání Terapeuta Duše:

„Osvobozovat Duše od zbytečného utrpení, pomáhat skrze rušení karmických pout, kleteb a slibů (převážně z minulých životů) a skrze absolutní odpuštění sobě i druhým ke svobodě Duše a otevřenému Srdci tak, aby se každý mohl vrátit sám k sobě, vzít si zpět svou vlastní vnitřní Sílu a byl tak sám sebou. Lidé se po této terapii stávají vědomějšími, rozkrývají se jim cesty, jak naplňovat svou misi zde na Zemi a rozpomínají se, kým skutečně jsou. Dochází k uzdravení a pochopení na mnoha úrovních. Ať již emocionální, duševní, fyzické či duchovní. Ve fyzickém těle až na úrovni samotné DNA.

Terapeut Duše pracuje na základě intuice a řídí se zcela svým Srdcem a Láskou v něm. Je empatický, profesionální a NIKDY nenechá klienta odejít s otevřeným tématem..."

 

Pro koho je Terapie Duše vhodná? Pro dospělé i děti (od cca 12 let - záleží na povaze problému). S mladšími dětmi se pracuje skrze maminku. Pro muže i ženy. 

Tato terapie není vhodná pro drogově závislé. Pro osoby, které užívají psychofarmaka. Pro těhotné a  ty, jež trpí schizofrenií.

V této terapii se řeší potíže, jak fyzické povahy tak  psychické.

Individuální terapie trvá cca 2 hodiny.

 

Přečtěte si nejčastěji kladené dotazy před samotnou terapií zde:

www.terapie-duse-adela-glaeser.cz/news/nejcasteji-kladene-dotazy-terapie-duse/

 

Terapii Duše lze i darovat svým blízkým formou dárkového poukazu, více zde.

 

 

 

Jaká byla moje vlastní a první terapie Duše?

Během jedné terapie se mi podařilo vyřešit,  ukončit + pochopit 2 různé záležitosti. Jedna se týkala vztahu s mým nyní již exmanželem. Ikdyž jsme byli po 15-ti letém vztahu od sebe, stále jsem k němu cítila jakési nepříjemné pouto. Projevovalo se to tak, že pokaždé když mi volal nebo mi od něj přišla SMS, byla jsem totálně rozhozená. Pak, pokud jsme spolu řešili něco nepříjemného, totálně mne vždy převálcoval, nebyla jsem schopna ani bojovat, ani vzdorovat, jakoby nade mnou měl nějakou moc. Nedokázala jsem se od tohoto vztahu odpoutat, něco mě silně brzdilo pokračovat v mém životě svobodně a volně….

V terapii Duše jsem se pod vedením  vrátila v čase zpět do svého karmického vztahu s ním, tzn. že jsme spolu byli i v minulém životě. Co se stalo, nebudu popisovat do detailů, ublížila jsem mu, za to jak se ke mně choval. A já celou tuto dobu, tzn. z minulého života kdy jsme spolu byli, žila s obrovským pocitem viny, který byl potřeba ukončit. Odpuštěním jemu za to, že mi celou tu dobu ubližoval a a odpuštěním sama sobě jsme se oba osvobodili z karmického zatížení….V terapii jsem se dostala ještě dál v čase zpět a to do doby pravěku, kdy jsem sebe samu viděla jako odložené, opuštěné miminko, které tam někdo odložil…tolik jsem chtěla někam patřit a mít někoho u sebe, že se tento pocit doslova táhl mými dalšími inkarnacemi až do současného života. Velmi dlouho po narození jsem nesnesla když mě někdo pohladil, fyzický dotek mi byl naprosto cizí, protože jsem ho nikdy nezažila (v minulém životě). Jako dítě jsem se sama bála, usínala jsem tak, že jsem se musela držet maminky za ruku, to si velmi dobře pamatuji dodnes. V pubertě jsem prahla po tom mít kluka, moc se mi to nedařilo a mrzelo mne, že jsem byla vždy poslední, kdo „někoho“ měl. A když jsem už nějakého kluka měla, nedokázala jsem s tím naložit, nebyla jsem prostě šťastná. Dychtila jsem po lásce, ale tak nějak jsem nevěděla, co to vlastně je. Cílem mé Duše bylo nalézt lásku sama v sobě. Podařilo se mi to teprve nedávno. Dopracovala jsem se k tomu. Terapie Duše mi pomohla objasnit spoustu záležitostí, pocitů a hlavně jsem ukončila to, co mne tak brzdilo v mém životě.