Pozvánky na posezení a meditace

 

Srdečně Vás zvu na společné povídání spojené s meditací. V meditaci máte možnost získat odpovědi na Vaše otázky týkající se různých témat.

Setkání probíhá vždy v menší skupině stejně nebo velmi podobně nacítěných lidí, kteří mají zájem na sobě pracovat a vyvíjet se. Na dané téma si první popovídáme, každý má možnost vyjádřit se k danému tématu osobní zkušeností, zážitky a vlastním nacítěním. Pokud chcete jen poslouchat, můžete.

Při meditaci používám i homeopatii prostoru, aby byl výsledek meditace a samotný průběh podpořen.

Bližší info:

Místo meditace: Adéla Glaeser, Stará Tenice 1213, budova OBZOR, Uherské Hradiště

Cena: 250,- Kč

Prosím o nahlášení účasti na email: glaeser@centrum.cz, nebo prostřednictvím formuláře níže.

Děkuji.

 

Termíny:

Meditace s vyšším JÁ

26.4.2018, čtvrtek - 17 hodin, Obzor, přízemí, dveře č. 9, Stará Tenice 1213, Uh. Hradiště. Počet míst je omezený, prosím o nahlášení účasti co nejdříve!

 

Meditace s vyšším JÁ

8.2.2018, čtvrtek - 17:15 hodin, Obzor, přízemí, dveře č. 9, Stará Tenice 1213, Uh. Hradiště. Počet míst je omezený, prosím o nahlášení účasti co nejdříve!

 

    Meditace v centru BABOČKA, Centrum péče o ženu, matku a dítě

Masarykovo náměstí 1232
686 01 Uherské Hradiště

  

11.1.2018 - čtvrtek v 17:15 hod. - MEDITACE

25.1.2018 - čtvrtek v 17:15 hod. - MEDITACE

8.2.2018 - čtvrtek v 17:15 hod. - SKUPINOVÁ TERAPIE

ZNOVUNABYTÍ ŽENY V SOBĚ - skupinová terapie, zaměřená na obnovu ŽENY v sobě. První pročistíme rodovou linii žen, a pak si projdeme vlastním prenatálním obdobím včetně porodu, kde pročístíme, to, co nás stále blokuje. Tuto skupinovou terapii doporučuji všem budoucím maminkám, které plánují založit rodinu ale i všem ženám i mužům, kteří vnímají potřebu si projít tímto obdobím znovu a pročistit si tak vše co se uvnitř usadilo. Terapii doporučuji i těm, kteří se účastnili říjnové skupinové terapie, ale vnímají, že nemají vše pročištěno. Pohodlné oblečení a kapesníky s sebou. Cena 350,- Kč/ opakující 250,-

 

Mám zájem o účast na této akci, tímto se přihlašuji.