Pomoc na dálku

Co lze na dálku řešit a s čím vám konkrétně mohu pomoci?
 
- léčit mohu vše živé, tzn. nejen osoby ale i zvířata
- akutní zdravotní problém, fyzický či psychický
- neakutní fyzický či psychický zdravotní problém jakéhokoliv druhu, únava, deprese, rozladěnost, vyčerpanost
 
Jak probíhá léčení na dálku? 
Důležité je se vždy předem domluvit na hodině léčení, kdy "klient" může ležet v klidu nejlépe doma - ale i kdekoliv jinde aby nebyl ničím a nikým rušen. Na léčení na dálku počítejte cca 30 minut. Vy, jako klient pouze ležíte a odpočíváte. Každý vnímá léčení jinak, někdo více, jiný méně....Někdo vnímá léčení pouze fyzicky, tzn. cítí teplo, chlad, mravenčení, jiný se může při léčení jaksi "čistit" i vnitřně, na úrovni Duše. Po léčení vždy sděluji klientovi mé pocity, myšlenky, včetně příčiny potíží a jak aktuálně naložit s tímto problémem. Často si volám na pomoc i Anděly, jejichž sdělení - pokud mi nějaké předají, sdělím i Vám.
 
K léčení pomocí reiki na dálku potřebuji od Vás tyto informace:
(u zvířátek stačí jméno a adresa)
 
1. celé jméno osoby která bude léčena
2. datum narození
3. přesná adresa kde bude klient ležet v průběhu léčení
4. pokud požádáte o léčení pro jinou osobou, tak její souhlas k léčení.
5. stručný a výstižný popis potíží
6. platba probíhá vždy předem na účet, který Vám sdělím obratem, pouze v akutních případech posílejte SMS na číslo 722 746 226 s údaji v bodech 1-5, platbu můžete realizovat po léčení.
 
 
Pokud máte více dotazů a potřebujete se poradit, VOLEJTE 722 746 226, nebo pište na můj email: glaeser@centrum.cz. Děkuji.

Jaká je moje zkušenost s léčením zvířat?

Nedávno se v rodině objevily záchvaty u 12,5- leté Kiki (pejsek), která byla dosud na svůj věk velmi čilá a spokojená i díky své rodině, která se o ni velmi dobře starala. Záchvaty i přes podání léků a časté návštěvy u veterináře pokračovaly a Kiki byla hodně vyčerpaná, jednalo se buď o epilepsii nebo srdíčko.....napadlo mne nabídnout rodině léčení na dálku, kvůli vzdálenosti. Souhlasili a večer jsem se pustila do léčení. Hned se začátku jsem vnímala, jak Kiki jakoby už vytratila svou vnitřní sílu, svou energii a její tělo bylo jakoby bez Duše. Vnímala jsem její obrovskou únavu a vyčerpání...Najednou jsem uviděla obrovské a nádherné světlo a po boku několik andělů jak jsou připraveni Kiki odvést.......Kiki věděla že odchází a byla na to připravena. Zemřela asi do 4 dnů od léčení a dle rodiny si poslední chvilky užila a bylo na ní vidět jak je ráda ve společnosti svých blízkých před jejím odchodem.