Osobní konzultace

 

Individuální konzultace doporučuji těm z vás, kteří:

 

1. se zatím necítíte připraveni na samotnou terapii, a přesto potřebujete nasměrovat, poradit se a získat jiný úhel pohledu na situaci, problém či to, co vás aktuálně nebo delší dobu trápí. Získáte jakýsi odrazový můstek pro vaše další kroky, konkrétní tipy čím začít, nasměrování a další doporučení.

2. jste již absolvovali terapii Duše, nebo naše setkání už proběhlo při jiném léčení, ale nevíte co dál, vaše životy se až zas tak neposunly, nedošlo k výrazné změně. 

Osobní konzultace probíhá formou individuálního setkání, kdy provedeme kompletní analýzu Vás, Vašich vztahů, Vašeho života a všeho, co může mít vliv na situaci ve které se nacházíte a navrhu vám konkrétní kroky, které Vám mohou pomoci posunout se dál.

Součástí konzultace může být vzkaz od Andělů určený přímo pro vás.

Pamatujte, že vždy existuje cesta, je jen na nás, zda jsme připraveni odstranit překážky, otevřít oči, své srdce a mít odhodlání žít radostnější, plnohodnotnější život.

 

Které vlastní negativní pocity mohou silně ovlivnit naše zdraví?

Jestliže je pro nás zdraví nejdůležitější a známe 7 nejdůležitějších pocitů, které nám zdraví poškozují, pak si každý sám dovede pohlídat, aby mu některý z nich nevletěl do duše a nevzal mu zdraví. Které negativní pocity to jsou?

ZÁVIST

NENÁVIST

KŘIVDA

ZLOBA

LÍTOST

STRACH

TRÁPENÍ SE PRO JINÉ

Jakmile některý z těchto pocitů lidé „pustí do svého nitra“, tak za všechny následky nesou sami zodpovědnost. Tělo je obalem naší Duše. Jakmile onemocní duše, onemocní i tělo. Všechny z tisíce diagnóz, které známe, vznikají, když se poškodí lidská duše.