Nativní terapie

Aniž bych to sama věděla, sama jsem nějakou delší dobu cítila, že se nedokážu poprat s pocity, které jsem si nedokázala vyřešit pomocí terapie duše, či různých seminářů, práce na sobě samé. Přišla nabídka, kdy jsem měla možnost mrknout do období mého prenatálního období a nejen jeho....TO JE ONO.....TO JE PŘESNĚ ONO, CÍTILA JSEM  VNITŘNĚ, ŽE JE TO PŘESNĚ TO, CO POTŘEBUJU. Pod vedením intenzivního semináře u Kláry Pletichové, kterou znám již z výcviku Terapeuta Duše se mi dostalo MASAKRU, ale v dobrém slova smyslu. Klára je fakt dobrá, vidí vám až do žaludku a její přímočarost nemusí každý unést. Ten, kdo je připravený, jí bude nakonec vděčný. Její semináře doporučuji.

Silná čistka vlastních nastavení, bloků a strachů, které se ve mě schovávaly celý život. Neuvěřitelné, říkala jsem si ještě dlouho po té, co ve mě doznívaly dozvuky "návštěvy" v mém raném životě. Pocit lásky k rodičům, přijetí a pochopení sebe samé....Je mi to naprosto jasné, minulé životy skrývají spousty souvislostí, nedořešených vztahů a jiných důležitých propojeností, ale pokud nezačneme tímto, současným životem, minulé životy jsou nám vlastně k ničemu.

Začala jsem sama u sebe a pochopila, jak intenzivní dopad má tento proces na můj vlastní život. Příliv obrovské nové síly uvnitř mě samotné, upevnění a ujasnění si Ženy v sobě. Uvědomění si sebe samotné.

Nyní, u 99% klientů nativní terapií začínám.

Už v bříšku své maminky vnímáme její pocity, emoce, strachy, obavy, stavy a rozpoložení. K tomu máme své vlastní pocity, emoce, strachy, a pocity nelásky.....Cokoliv zažívá v období těhotenství maminka, přenáší rovněž na nás samotné. Vnímáme i okolí, tzn. tatínka, babičku, sourozence...Nastoupíme do školky, nebo nás opustí někdo z našich blízkých.....Tyto emoce a pocity se v nás uloží a pak najednou přijde okamžik, kdy stojíme na rozcestí a nevíme proč se nám děje v životě to či ono...proč pociťujeme odpor, nelásku, strach, vinu či zradu.

Tato terapie je zaměřena na pročištění a ukončení všech bolestí, traumat, vzorců chování, negativních emocí a zážitků spojených s vlastním porodem včetně vlastního prenatálního období a raného dětství. V terapii, ve které vás povedu se vlastně znova narodíte. Pochopením, že jsme sami zodpovědni za to, jak to s námi v životě je a přijetím vlastních rodičů, sourozenců a těch nejbližších - bez podmínek, se můžeme přiblížit sami k sobě, ke své vlastní podstatě.

Pro koho je tato terapie určena?

- všem kteří hledají

- pro všechny ty, kteří prošli regresí, bez většího zlepšení

- pro muže, ženy i děti/mládež

- pro ty, kteří chtějí pochopit své rodinné vztahy a nejen ty

- pro ty kteří chtějí nabýt zpět sílu v sobě

 

TERAPIE NENÍ VHODNÁ PRO TĚHOTNÉ ŽENY, DROGOVĚ ČI FARMACEUTICKY ZÁVISLÉ !!!!!!!