Homeopatie prostoru

Homeopatie prostoru aneb vykuřování patří k pradávným technikám, které se nyní vracejí do našich životů. Bylinky, pryskyřice, ale i ovoce, koření. Všechny tyto běžně dostupné a nenákladné prostředky se dají použít k tomu, abychom mohli být sami sebou. Dříve se běžně používaly a pomáhaly tak v léčení ale i přímo vykuřování.

Homeopatii prostoru jsem praktikovala hlavně k očistě prostoru doma ale pak i při práci s klienty, aby se mi lépe pracovalo, meditovalo a léčilo. Pak, jsem se ne náhodou dostala na zajímavý seminář o vykuřování. Informace byly skvělé a užitečné, hned jsem je začala aplikovat doma.

Nyní bude homeopatie prostoru součástí léčení reiki, konzultace či terapie Duše, aby byl účinek terapií posílen.

Nabízím homeopatii Vašeho prostoru - domova. Vytvořím vám individuální seznam k vykuřování pro Vás doma, v kanceláři, v práci či v provozovně. Naučím Vás správnou techniku.

Cílem vykuřování je:

- být sám sebou

- očistit myšlenky a uvolnit emoce

- dezinfekce od virů

- změna nálady, energií

- navýšení schopností

- sebeuzdravovací procesy

O co se konkrétně jedná? Díky správnému vykuřování můžete omezit strachy, posílit sebevědomí, navodit si pocit pohody a radosti, omezit chutě k jídlu, podpořit sexuální aktivitu neboli erotizovat, nastavit hranice, rozpochodovat stagnaci v životě atd.

Pokud nejste schopni nalézt potřebné pomůcky v přírodě, doporučím Vám i obchody, kde nakupuji nedostupné bylinky, pryskyřice aj. já osobně.