Harmonizace těla i duše, léčení reiki

 

Abychom mohli radostně užívat všeho, co nám život přináší, je potřeba se neustále udržovat v rovnováze. A to nejen co se našeho fyzického těla týče ale i naší duše. Dokonce si myslím, že duševní hygiena je pro nás důležitější než ta fyzická. Pokud sami nevíte jak na to, můžete oslovit vhodného terapeuta, kterému plně důvěřuje. To, že nejsme sami v rovnováze poznáme buď fyzicky, tzn. že jsem neustále unavení, bolí nás hlava, žaludek, nebo se dostaví další projevy spojeny s bolestí. Samotná nemoc je již následkem nevyřešené rovnováhy. Po duševní stránce můžeme cítit zkleslost, nevýkonnost, smutek, žal, deprese, roztěkanost, těkající myšlenky, neschopnost se soustředit a mnoho jiných. Také psychické problémy mohou být následkem nerovnováhy v těle anebo na duši.

K harmonizaci používám energii reiki, což je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Je to božská energie, kterou terapeut nechá proudit svým tělem a svýma rukama předává klientovi na bolavé místo. Nejedná se o předávání energie terapeuta, což si spousta lidí myslí a čehož se logicky i straní. Naopak, terapeut tuto energii přebírá, nechá sebou proudit a předává ji tak klientovi. Výhodu je, že tato enegie obohatí i samotného terapeuta a nejen klienta.

Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

Reiki terapie trvá přibližně 1 hodinu. Podobá se hodině relaxace. Ležíte na zádech, odpočíváte, vnímáte hudbu a necháte se hýčkat blahodárnou energií. Terapeut postupně přikládá své dlaně na jednotlivá místa po celém Vašem těle. Můžete cítit jemný chlad, nebo příjemné teplo. Podle toho, v jakém kondici je dané místo těla.

Reiki energie působí jak na tělo, tak na psychiku, uklidňuje, harmonizuje tok energie v těle.

Po terapii dochází k úlevě od bolesti, člověk se cítí příjemně, odpočatě, je klidný, vyrovnaný.

Při opakování terapie je možné úplně se zbavit zdravotních potíží.

Součástí terapie je vyčištění aury a čaker, které se provádí ještě před samotným ošetřením.

 

NABÍZÍM:

- LÉČENÍ REIKI VČETNĚ ČIŠTĚNÍ AURY A ČAKER, HARMONIZACE ČAKER. Součástí terapie je i konzultace při které sděluji klientovi zprávy, myšlenky, vize a vše co ke mě přichází v průběhu léčení a je spojeno jakkoliv s jeho stavem.

- LÉČENÍ NA DÁLKU -  při akutních potížích. Jedná se o cílené zasílání energie a léčení na dálku. Po léčení informuji klienta o průběhu, zprávách a vizích, které mi během léčení přicházejí - buď telefonicky, nebo mailem.


Harmonizaci těla i duše můžete darovat svým blízkým formou dárkových poukazů zde.